Музейна ресторація «Старий млин» – автентичне місце, що є візиткою Тернополя. Основою будівлі служить фундамент старого парового млина, який функціонував на цьому місці ще до війни.

У “Старому млині” можна сповна відчути атмосферу українського колориту та скуштувати національні страви галицько-подільської кухні, приготовані за старовинними рецептами. Все томиться, коптиться та випікається в дідівських п’єцах на дровах, а наших гостей ми пригощаємо фірмовим компліментом під назвою «Український наркотик».

Тут, просто на ваших очах, вміла господиня ліпить галицькі вареники з сиром, м’ясом і бульбою. А який у нас винний склеп! Лише уявіть: більше 200 видів крафтових вин зі всіх куточків світу!

Заклад ідеально підходить для тісного знайомства з культурною та гастрономічною спадщиною нашого краю. Інтер'єр прикрашають старовинні колекції борщівських вишиванок, прасок, ключів і різноманітного кухонного приладдя, а при вході гостей зустрічають шедевральні скульптури зі звичайнісінького брухту! До чого не торкніться - кожна деталь має свою історію.     

Щоби нашим найменшим відвідувачам не було сумно, в ресторані функціонує безпечна дитяча кімната з уважною та турботливою нянею. Окрім цього, на території “Старого млина” працює еко-магазин “Фермерська крамниця”, де ми продаємо товари власного виробництва та продукти українських фермерських господарств. 

facebook.com/mlynternopil/
instagram.com/staryi_mlyn/
+380 352 519 555