«Ковчег» – це пивоварний ресторан у вигляді корабля. Наш девіз: «Багато пива та багато м'яса!». Тому в меню можна скуштувати популярні страви кухні народів світу: соковиті хінкалі, хачапурі щойно з печі та апетитні страви з гриля. Серцем закладу є власна броварня, де варять ексклюзивне крафтове пиво з якісного німецького солоду. 

В інтер’єрі використано багато натуральних матеріалів: закам’яніле дерево, сіно, глина та мох, тому в ресторані панує особлива атмосфера.

За процесом приготування свого замовлення можна спостерігати, сидячи за столиком на першому поверсі, адже кухня – повністю відкрита. Для створення Ваших улюблених страв ми використовуємо виключно органічні продукти з власних господарств Тютькова та Рахова, унікальні сири з Фамільної сироварні та м’ясо з нашої масарні.

Заклад розташований у парковій зоні. В теплі пори року тут працює найбільша в Тернополі літня тераса, де можна замовити кальян. А ще тут дуже зручно відпочивати з дітьми, оскільки в ресторані є безпечна ігрова кімната з нянею, дитяче меню, крісла для годування і пеленальні столики. Окрім цього, на території функціонує унікальна равликова ферма та невеличкий звіринець, де завжди буде цікаво малечі.

facebook.com/kovchegternopil/
instagram.com/kovcheg_ter/